neděle 14. září 2014

37.týden 2014

Kopce, kam se podíváš..přes týden se do hor nedostanu, a tak kroužím aspoň po okolních hrbolech, které mi vzdáleně připomínají, jak to bude za dva týdny bolet. Ale na bolest se dá rychle zapomenout a já se především těším na zážitky, výzvu pokořit další závod o maratonské vzdálenosti. Bylo by super dosáhnout na první body v CZSA rankingu, ale bez zrychlení to nepůjde. Navíc se dozvídám, že Nezmar bude stejně našlapaný jako Perun co do počtu elity. Plán na tento týden je podobný minulému, naběhat aspoň 7 hodin, technický běh do kopce prokládat zvlněným terénem a užít si o víkendu testovací trail v horách. // Vše se mi podařilo splnit, takže spokojenost. 7h 20min / 61km / + 2000m
---
Po - volno
---

Opět velká únava - nedostatek spánku, takže jsem z prvotního plánu, vybíhat kopec na Panských N. Dvorech zvolil kratší a bližší ulici E.Destinová. Postupně se lepší technika a cítím větší sílu v nohách. 3x vysoká kolena, 3x odpichy do dálky, 2x odpichy do výšky.
---
St - volno
---

Těžké rozhodování, kam se v tom dešti a tmě vydat, nakonec to bylo zábavné od začátku do konce. Teplota ideální, ke konci akorát dvě horní vrstvy trochu těžké, trenky se lepí na nohy a chladí. Boty ( Asics zaraca 2 ) poprvé pořádně vykoupu v kaluži, chybí mi čelovka! Do kopce to šlo samo, cítím, že mi teď hodně pomáhá technický běh v kopcích, síla roste po každém takovém tréninku. Zařadit aspoň 2x týdně.
---
- volno
---
So - 27,5km / 4h / + 1700m / http://connect.garmin.com/activity/589204692 pokus o závodní tempo na Nezmar, jdu to s Jirkou Karáskem a v těžších, ale běhavých úsecích mě dobře tahá, šlapu si své tempo, myslím na to, že po Smrku přijde Lysá. Na Smrku jsem vůbec poprvé, jdeme celou dobu po červené, bez zkratky pod vrcholem. Trochu klopýtnu na levou nohu a zabolí kotník, který cítím ještě cestou dolů, pak už je to v pohodě. Je blátivo, prší, seběh hodně klouže. Zkouším gel od powerbar, špatně odtrhnu uzávěr, tak je to boj vycucnout. Žaludek to snese, ale mám po něm kyselo a žízeň, konzistence skoro jako hustý med. Tahám sebou v hydrovaku cca. 1L vody, stačí na celou cestu. Na Lysou to jde taky dobře, víc se dnes trápím při sebězích, kdy to klouže a v závěru mě píchá na hrudi! To jsem ještě nezažil.. Reálné tempo zatím na čas pod 6h v horském maratonu nemám, ale pokusím se co nejvíc přiblížit.
---

regenerační běh, trochu cítím stehna, ale šlo by to rozběhat.

Žádné komentáře:

Okomentovat