neděle 21. září 2014

38. týden 2014

Poslední aktivnější týden před Nezmarem, v plánu mám opět odběhat něco v kopcích, bez kontroly tepu, spíš pocitově. Pořídil jsem si čelovku, kterou jsem přes týden 2x vyzkoušel, z toho jednou i v lese, kde mě rovná cesta nečekala a vypadá to na trefu do černého. Zkusím co nejdřív podat bližší info. Jedná se o tento model . V číslech mám odběháno necelých 8 hodin / 72km / + 1600m /, takže spokojenost.

Po - volno
---
Út - 1h 21m / 13km / http://connect.garmin.com/activity/592233826

opět nějaká ta kopcovitá ABCD :) , už mě to začíná i docela bavit, dnes jsem si zvolil kopec na druhé straně města. Je delší, ale po prvním vyběhnutí pocitově mírnější. Zkusím to střídat a uvidím, co to přinese.. Určitě se cítím víc v pohodě, tepy mi moc nelítají nahoru a možná se proto lépe soustředím na techniku, která je v tomto tréninku to hlavní.
---
St - volno
---
Čt - 1h 35m / 17km / http://connect.garmin.com/activity/593566001

z prvotní trasy o dvou kopcích nakonec měním na tři kopečky, první je spíš zahřívací a krátký, po seběhu do Chlebovic už je tma, ale čelovka svítí dobře i v údolí, kde je mlha. Běží se mi dobře, moc to neženu, do kopce trochu přidám, ale pořád mám tempo, které udýchám - hlavně stále běžím, žádná chůze. Seběh do Palkovic brzdím, až teprve když jsem mimo les, tak trochu přidám. Ve vesnici se běží dobře a poslední stoupák mi jde velmi zlehka, super pocit. Při seběhu už trochu vytřepávám nohy, velmi povedený trénink - trasa.---
Pá - volno
---
So - 1h 14m / 14km / http://connect.garmin.com/activity/594905899

Nohy jsou trochu unavené ještě ze čtvrtka, tak volím vyjímečně rovinatý povrch, dám si H10, tep mám dnes vyšší, a tak se vlezu těsně pod 50min. Běží se dobře, měl bych být dost čerstvý na neděli, poslední delší trénink před Nezmarem. 
---
Ne - 3h 30m / 28km / http://connect.garmin.com/activity/595434531

vybíhám oblečený ve dvou horních vrstvách, ale po chvíli je jasné, že bude teplo. Mikinu hodím do batohu a pomalu šlapu do prvního kopce - Ostružná. Nic moc tempo, ale doufám, že se to ještě rozběhne. Z vrcholku to beru směrem na Palkovice po stezce, která není nijak značená, ale v mapě jsem ji už dříve zahlédl. Sestup je docela technický, v údolí běžím v blátě, ale dá se to ustat. Než vyběhnu na asfaltku, míjím chatrč, z které se vyklube včelí úl. Tam přidám do kroku a už jsem pryč. Z hlavní cesty Palkovic hledám zkratku na Kubánkov, ale všechny vedou přes soukromé pozemky, odkud se ozývaji psi, tak nakonec volím až třetí možnost. Tam se trochu zasekám v ostružinách, stezka je v kopci jen vyšlapaná místní zvěří, pak louka a už jsem na štěrkové cestě kousek pod vysílačem. Odtud pak zkouším najít cestu dolů směrem na Hukvaldy, trochu kamzíkuji, ale daří se navázat na schůdné stezky. Probíhám polem, pak mezi několika domy - Fryčovice a jdu do posledního stoupání. Tohle je asi nejzákeřnější, vyjeté koleje po chvíli mizí a opět šlapu stezkou od zvířat, dokonce i jejich stopy zanechávají dojem, že jim to klouzalo :) . Došplhám se na vrchol, kde je zrezavělý stožár, odtud pokračuji na Kubánkov a dolů k Olešné. Chyběly mi dnes cukry, měl jsem jen vodu a jednu sojovou tyčinku.


---

Žádné komentáře:

Okomentovat