pondělí 20. října 2014

42. týden 2014

Tento týden byl docela slabý, párkrát jsem sice vyběhl, ale bylo to dost utrápené a měl jsem v sobě nějakou virózu. Hlava bolí, v krku bolí, spát se mi nedaří, jím jako prase, z toho nekouká nic dobrého. Když upadá morálka, je třeba ji povzbudit! V závěru týdne jsem zahrabaný v plánech a trénincích pro H10, Lysacup, nadcházející sezonu a hned je mi lépe. O víkendu vynechám kros na Štandlu, na který jsem se hodně těšil, akorát bych si celkový stav ještě zhoršil, což mi napověděl polední běh - měl jsem co dělat v normálním tempu. A v neděli si vyskočím a poskočím, na letošním tachometru se objeví 2000km :) .

Po - 29min, 4km 
test hrudního pásu v rámci regeneračního běhu
---
Út - volno / nemoc
---
St - volno / nemoc
---
Čt - 1h 10min / 10km 
pomalý běh městem, pořád to není ono
---
- volno 
ranní klidový tep cca 40 - 58 tf ( avg.48 ), u měření nesedím, chystám se do práce, tak to trochu skáče nahoru/dolů, test probíhá 5 minut.
---
So - 1h 45min / 18,5km
Potřeboval jsem se už trochu proběhnout, navíc bylo venku teplo, tak proč to trochu neprotáhnout. Začal jsem hned živelněji, spíš poskoky, ať se co nejrychleji otřepu z nic nedělání a mělo to dobrý efekt. V kopci nad Olešnou jsem už sice bez elánu, ale jinak to šlo.
---
Ne - dopoledne 1h 12min / 5km / +800m   , odpoledne 50min / 9,5km
Ráno si Gabka zkusí cestu na Lysou od lesní správy, její prvotina v svižnějším tempu do kopce, já kolem ní pobíhám, nebo ji tak trochu nahrazuji vodiče. Nahoře s námi trochu zamává vítr, ale jinak super. Potkáme Radima s Vladanem, tak je z toho najednou slušná týmová účast :) . Odpoledne si ještě po zahřátí zkusím jedno rychlejší kolo z H10, ale moc mi to nejde, tak to raději zabalím.
---


Žádné komentáře:

Okomentovat