čtvrtek 30. října 2014

43. týden 2014

Nějak se mi nedaří zbavit se divného pocitu sucha a bolesti v krku, a tak se trochu krotím v běhání. Noci jsou probdělé, celkový prožitek je pak stejně mizerný. Raději po večerech volím skotačení doma s činkami a doufám v zlepšení stavu krku. Venku čím dál více zavání komíny, jejichž kouř a aroma umí pohltit Frýdek-Místek dokonale. Až znovu nastartuji pravidelný běh, určitě budu prchat mimo město do méně zabydlených oblastí. Pokud vás zajímá, co zrovna dýcháte, je vhodná aplikace do telefonu Smog alarm , kterou má na svědomí Čisté Nebe

cesta z Lysé na Visalaje


Po - volno, 30 min cvičení
---
Út - 1h 17min, 11,5km, mix.tempa, http://connect.garmin.com/modern/activity/617411591

Na zahřátí různé poskoky, potom kolem řeky z tepu cca 130tf krátký sprint, skoky do dálky, zklidnění na 130tf a pak znovu - celkem 3x. V kopci 3x vysoká kolena, 3x skoky do dálky, 1x žabáky - hodně těžké, ale super. Výklus kolem Olešné.
---
St - volno, cvičení v práci
---
Čt - volno, 30 min cvičení
---
Pá - 2h 18min, 20km kopce - Lysá hora http://connect.garmin.com/modern/activity/619109772Poprvé si zkusím zaběhnout celou trasu z Krásné na Lysou po asfaltce. Od auta hned běžím do kopce, takže zahřívací fáze je rychlá. Tep si moc nekontroluji, snažím se udržet tempo a průměr se postupně vylepšuje. Od 4.km je už námraza na stromech, sníh je až poslední 1-2km, boty ( Inov8 trailroc235 ) trochu kloužou na ledu, ale jinak super pocitově. Z Lysé běžím na Visalaje, opět tak nějak dle pocitů, někdy rychleji, jindy trochu zvolním. Z Visalají už pak k autu (cca 4km) vytřepávám nohy. Čepka, šátek na krk a rukavice povinnost! Měl jsem sebou vodu, gel. 
---
So - volno

odskočím si na místní závod www.kubankov.cz , který jsem chtěl původně běžet, ale nakonec pobíhám pouze s foťákem a učím se zachytit lidi v pohybu, docela oříšek, ale příště budu chytřejší. Galerie k nahlédnutí zde.
---
Ne - 1h 50min, 19,5km http://connect.garmin.com/modern/activity/620619759

běh na lačno, skoro 10km cítím únavu v nohách, to je ještě páteční výlet. Venku je už sice nad 0, ale mám pocit, že pořád mrzne, až když Slunce vyleze, cítím se lépe.


Žádné komentáře:

Okomentovat