pondělí 3. listopadu 2014

Souhrn 10/2014

Zvláštní měsíc, ale tak trochu kopie toho loňského. Po Nezmaru se dám relativně rychle do normálu a tréninky se mi daří běhat opět svižným krokem, jenže prvotní nadšení vystřídají horečky a následně dlouhodobá bolest v krku. Takže nohy by běhaly, jen sebe jsem musel trochu krotit. Než se úplně odrovnám, zaběhnu si osobák na 10km ( 42:22 ) , kroužení na oválu mi šlo rovnoměrným tempem, až jsem byl překvapený. Po kopcích toho více nachodím, než naběhám, přesto snaha je udržet si rozmanitý trénink. Mrzí mě, že si nezaběhnu ani kros na Štandlu, který jsem zatím neběžel a pár bodů do bežecké ceny FM by se taky hodilo, ať se udržím v top10 do 34let kat., navíc mám před sebou aktuálně Honzu Zemaníka.. :) . Dost srandiček. Poslední týden jsem už jen doma, vybíhám až 1.11. 

10km na Slezanu

V říjnu se mi nepovedlo navýšit počet odběhaných hodin/týden, takže v tomto směru panuje trochu zklamání, nebo spíš obava, abych se zpět dostal rychle do zajetých kolejí. Celkově naběháno 231km, vybíhám 19x, nastoupám cca 4500m, nic moc progres, ale když běžím, cítím se skvěle.


Listopad ještě vidím trochu hektický - hledám vhodný typ tréninku pro rozvoj síly, může se stát, že to občas přepísknu, ale po vyladění by to mělo klapat jako hodinky. Lysacup budu běhat nepravidelně, proto bych rád ze sebe pokaždé vydal maximum a měl natrénováno. Začátek týdne ve znamení volnějších běhů, uprostřed silový trénink, do víkendu opět intenzitu zmírnit a So-Ne buď účast na LC, nebo i mimo závod podobný terén, délka a nejlépe si naložit něco navíc. Vše se bude odvíjet i od počasí, zdraví, ledu se bojím kvůli rizika vyřazení z provozu na delší dobu. 


Žádné komentáře:

Okomentovat