neděle 7. prosince 2014

Plány na rok 2015 aneb kde se možná potkáme

Určitě bych rád zapracoval na zrychlení u kratších vzdáleností 3, 5, 10km , takže kombinace závodů z MBP a FM poháru + okolní vrchařské speciálky mě lákají moc. Chtěl bych si vytipovat i závody, které jsem ještě vůbec neběžel a pokud se najdou dynamičtější profily kopec - zkopec :) , nebudu proti.

rodinná atmosféra na posledním závodu pod taktovkou atletiky F-M

Min. 1 závod v zahraničí - nejspíš Slovensko, nebo Rakousko v přírodě, láká mě podívat se i do jiných krajů, jaká je úroveň závodů, tady bych si chtěl vytipovat něco delšího 15 - 30km, ale není to hlavní priorita, vybírat budu podle trasy a umístění závodu.

Sky / ultra ? vše nechám na náhodě a aktuálnímu rozpoložení, trénovat chci hlavně sílu v kopcích, která mi rozhodně chybí, vytrvalostní tréninky budu určitě stále zařazovat, ale chce to udržovat rozumný balanc na všechny strany, být pravidelně o víkendech 4-5h mimo rodinu mi úplně nesedí ( je v tom zahrnuta i cesta do kopců a zpět ) .

A co dál? Chtěl bych si zkusit triatlon, nemusí to být hned ironman, ale něco kratšího by se mi zamlouvalo..třeba Valachy man . Kolo si naordinuji v rámci přesunů do práce a plavání, to mě baví, stačí pár návštěv bazénu a hned vím, jak kolem sebe plácat :) . 

Termínovku budu postupně doplňovat, Lysacupy mi letos moc nevycházejí, uvidíme jak po novém roce, hlavně moc nezvlčit..nebo spíš nezvolnit o svátcích! 

Žádné komentáře:

Okomentovat